Branżowe zmiany kadrowe

ZŁO
opublikowano: 17-10-2007, 00:00

Tomasz Ilnicki

Od początku października objął stanowisko dyrektora katowickiej delegatury firmy Konica Minolta Business Solutions Polska.

Poprzednie stanowiska także były związane z branżą urządzeń biurowych. Przez ostatnie dwa lata był dyrektorem oddziału Toshiba Tec Poland w Katowicach. Wcześniej – od 1995 r. – zajmował się sprzedażą urządzeń do druku i kopiowania, m.in. jako area sales manager w firmie Epcot Polska.

Tomasz Ilnicki ma 38 lat, ukończył studia na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej. Edukację uzupełnił kończąc studia podyplomowe w zakresie marketingu na Akademii Ekonomicznej w Katowicach. To nie koniec. Obecnie studiuje podyplomowo wywieranie wpływu i psychologię biznesu w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Hobby Tomasza Ilnickiego to sport, przede wszystkim pływanie, jazda na nartach i rolkach. Interesuje się także prozą amerykańską oraz tematyką relacji międzyludzkich.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ZŁO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu