Bruksela zaprasza twórców innowacji

opublikowano: 18-10-2012, 00:00

Polscy wynalazcy i innowatorzy mogą znaleźć kontrahentów podczas branżowych targów w Belgii.

Od 15 do 17 listopada na dorocznych targach Brussels Innova w stolicy Belgii spotkają się twórcy nowych rozwiązań z kilkunastu krajów.

W ubiegłym roku to polska delegacja ze swoimi 95 wynalazkami była najliczniejszą. Organizatorzy wyjazdu polskich firm — Wydział Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Ambasady RP w Brukseli i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) — mają nadzieję, że podobnie będzie także w tym roku. Targi są dla polskich wynalazców, innowatorów i jednostek naukowo-badawczych okazją do nawiązania kontaktów biznesowych. Międzynarodowe jury ocenia wynalazki i przyznaje nagrody w poszczególnych kategoriach.

Warto podkreślić, że najbardziej prestiżowy laur, czyli Grand Prix Innova, od kilku lat przyznawana jest polskim wynalazkom. Firmy zainteresowane prezentacją swoich materiałów promocyjnych na targach powinny skontaktować się z WPHI w Brukseli, tel.: +32 2 771-67-54, brussels@trade.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu