Budowlańcy zjadą do Londynu

DI
opublikowano: 30-11-2017, 22:00

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się 7 marca przy okazji odbywających się w Londynie targów wystawienniczych Ecobuild, czyli największej światowej imprezy dla branży zrównoważonego budownictwa.

Udział w giełdzie umożliwi polskim przedsiębiorcom nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych z zagranicznymi kontrahentami, ale też zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżą. Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży związanej z inteligentnym budownictwem, a więc m.in. w sektorach: budownictwo energooszczędne, ekologiczne oraz w działalności dotyczącej alternatywnych źródeł energii. Udział w giełdzie jest bezpłatny, ale uczestnicy pokrywają we własnym zakresie koszty transportu i zakwaterowania. Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski. Więcej informacji: www.ecobuild.co.uk/

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Firmy / Budowlańcy zjadą do Londynu