Budynek Spark sprzedany

opublikowano: 01-10-2018, 22:00

Skanska sprzedała za 48 mln euro biurowiec Spark C w Warszawie.

Nabywcą jest KGAL Investment Management, niezależny podmiot z Niemiec inwestujący i zarządzający nieruchomościami. Jest to pierwsza inwestycja tej firmy na polskim rynku biurowym.Spark C to pierwszy z trzech biurowców kompleksu na warszawskiej Woli. Oferuje około 13 tys. mkw. powierzchni najmu i 86 miejsc parkingowych na dwóch poziomach garażu podziemnego. Budynek jest wynajęty w ponad 80 proc., głównym najemcąjest Grupa Skanska w Polsce. Pozostała powierzchnia w budynku Spark C znajduje się w zaawansowanej fazie negocjacji.

Spark ma uzyskać certyfikat WELL, a dzięki Connected by Skanska jest też pierwszym w naszej części Europy biurowcem zintegrowanym z aplikacją mobilną. W budynku działają m.in. activity based parking, który rozpoznaje tablice rejestracyjne i przydziela miejsca oraz wirtualna recepcja umożliwiająca wejście do budynku przy użyciu telefonu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane