Bukmacherzy wierzą w wygraną Komorowskiego

DI
01-07-2010, 13:59

Zdaniem analityków z firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport (STS) największe szanse na zwycięstwo ma Bronisław Komorowski. Podobnego zdania są osoby grające w zakładach – 85 proc. z nich stawia na  wygraną Komorowskiego.

Kurs na jego wygraną wynosi obecnie 1.30, z kolei kurs na lidera PiS Jarosława Kaczyńskiego jest ponad dwukrotnie wyższy – 2.90.

„Zakłady na wybory prezydenckie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Do tej pory już ponad 12 tys. osób postawiło pieniądze na to ważne wydarzenie polityczne. Obecnie zdecydowanie więcej grających w zakładach STS, bo ok. 85 proc. z nich, stawia na zwycięstwo Bronisława Komorowskiego– przyznaje Mateusz Juroszek, członek zarządu firmy Star-Typ Sport.

Niektórzy grający są tak pewni wygranej marszałka Sejmu, że na jego zwycięstwo stawiają bardzo duże kwoty – jeden z Klientów firmy STS postawił ponad 50 tys. zł. na Komorowskiego.

Kto otrzyma więcej głosów w drugiej turze - postawione 100 złotych
 
Bronisław Komorowski – 114,30  zł
Jarosław Kaczyński – 255, 60 zł

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Bukmacherzy wierzą w wygraną Komorowskiego