CA Immo przedłuża umowy

opublikowano: 11-09-2017, 22:00

Kto zostaje na kolejne 5 lat w budynku Sienna Center na warszawskiej Woli

Na kolejne pięć lat w budynku Sienna Center na warszawskiej Woli zostają: oferująca usługi teleinformatyczne Dimension Data Polska (2380 mkw.), Stowarzyszenie Filmowców Polskich, odpowiadające za wypłaty tantiem autorom i producentom (około 600 mkw.), i Celsa Huta Ostrowiec, sprzedawca wyrobów hutniczych (ponad 500 mkw.).

W budynku Saski Crescent przy ulicy Królewskiej, również należącym do CA Immo, dzierżawę prolongowała firma Eventim, dystrybutor biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe. Sienna Center to zrewitalizowany budynek biurowy o dziewięciu kondygnacjach naziemnych i dwóch podziemnych.

Także Saski Crescent z widokiem na Ogród Saski oferuje biura na dziewięciu kondygnacjach, a najemcy mają do dyspozycji 170 podziemnych miejsc parkingowych. CA Immo w Polsce zarządza ponad 100 tys. mkw. powierzchni biurowej. W ofercie firmy znajdują się też: Warsaw Towers, Bitwy Warszawskiej Business Center, Saski Point, Wspólna oraz Avia w Krakowie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu