Centralwings będzie latał do Stansted

opublikowano: 08-01-2007, 20:26

Tani przewoźnik LOT-u, Centralwings uruchomił nowe połączenia pomiędzy Warszawą a lotniskiem Stansted na północny-wschód od Londynu. Trasa będzie obsługiwana trzy razy w tygodniu.

Tani przewoźnik LOT-u, Centralwings uruchomił nowe połączenia pomiędzy Warszawą a lotniskiem Stansted na północny-wschód od Londynu. Trasa będzie obsługiwana trzy razy w tygodniu.

Od lutego 2005 r. Centralwings lata z lotniska Gatwick na południe od Londynu do Warszawy, Krakowa i Wrocławia. Przewoźnik obecny jest także na trasach między Polską a Szkocją oraz Polską a Irlandią.

Dyrektor Centralwings Maciej Kwiatkowski cytowany przez gazetę "Citizen" powiedział, iż Stansted jest "wyjątkowo atrakcyjną bazą dla tanich przewoźników", zaś źródłem rosnącego popytu na bilety na trasie Stansted-Warszawa są zarówno turyści, jak i biznesmeni.

Stansted jest bazą Ryanair, z którym Centralwings konkuruje na trasach do Polski.

(PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane