Centrum handlowe w Żorach

DK
opublikowano: 22-10-2018, 22:00

Galeria Wiślanka, której inwestorem jest spółka Błysk, ma być gotowa na przełomie lat 2019/2020 r.

Centrum zaoferuje około 20 tys. mkw. powierzchni najmu. Znajdzie się w nim 80 sklepów i punktów usługowych, w tym Helios — jedyne w mieście wielosalowe kino — oraz sklep sieci Lidl. Do dyspozycji klientów będzie ponad 600 miejsc na parkingach.

Galeria Wiślanka powstanie przy skrzyżowaniu najważniejszych dróg
szybkiego ruchu w regionie: drogi krajowej nr 81 z drogą wojewódzką 935.
Zobacz więcej

DOBRE POŁOŻENIE:

Galeria Wiślanka powstanie przy skrzyżowaniu najważniejszych dróg szybkiego ruchu w regionie: drogi krajowej nr 81 z drogą wojewódzką 935. Fot. ARC

— Już wkrótce ruszymy z budową naszej inwestycji — zapewnia Teresa Jonas, prezes spółki Błysk.

W najbliższym czasie rozpocznie się przetarg na wybór generalnego wykonawcy projektu. Co ciekawe, choć inwestor dopiero dostał pozwolenie na budowę, Galeria Wiślanka jest już skomercjalizowana w 70 proc. Z drugiej strony, to pierwszy nowoczesny obiekt handlowy w Żorach, więc tak dużego zainteresowania najemców nawet „dziurą w ziemi” można było się spodziewać.

— Projekt spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze względu na swój potencjał i brak konkurencji w bezpośredniej okolicy. Będzie to pierwsza nowej generacji galeriahandlowa w mieście, przyjazna rodzinom i sprzyjająca spędzaniu tu wolnego czasu, również w dni niehandlowe. Prowadzimy zaawansowane rozmowy z kolejnymi najemcami zainteresowanymi powierzchnią w Galerii Wiślanka — mówi Ewa Ściubidło, wiceprezes Mallson Polska, firmy odpowiadającej za komercjalizację i najem obiektu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu