Chroń własność intelektualną

SACH
30-04-2012, 00:00

Wydarzenie

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza przedsiębiorców do udziału w seminarium „Ochrona własności intelektualnej — znaki towarowe”. Spotkanie odbędzie się 9 maja w Warszawie i jest organizowane przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network działający przy PARP.

Jego uczestnicy poznają m.in. znaczenie własności intelektualnej i prawa autorskiego i dowiedzą się, jak zarządzać tą własnością. W drugiej części eksperci powiedzą im, jak chronić znaki towarowe i kiedy decydować się na znak krajowy, a kiedy na wspólnotowy.

Zaprezentowane zostaną przykłady ochrony wybranych znaków. Seminarium jest bezpłatne, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają firmy z województw mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. Zgłoszenia w formie wypełnionych formularzy trzeba nadsyłać e-mailem na adres: seminaria_een@parp.gov.pl lub faksem na nr: +48 22 432-70-46.

WAŻNA DATA

08.05

Do tego dnia trzeba wysyłać formularze zgłoszeniowe

Kontakt:

Aleksandra Wolska Departament Promocji Gospodarczej PARP tel.: +48 22 432-82-99 e-mail: aleksandra_wolska@parp. gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Chroń własność intelektualną