City logistics przyciąga e-commerce

opublikowano: 14-01-2019, 22:00

Firma Moleo wynajęła w kompleksie City Logistics Wrocław 8787 mkw. magazynów, a także biuro o powierzchni ponad 600 mkw.

Moleo, jako jedna z najszybciej rosnących spółek w branży e-commerce w Polsce, oprócz prowadzenia dystrybucji na wielu rynkach (m.in. w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii oraz USA), rozpoczęła również sprzedaż marek własnych. City Logistics Wrocław I to pierwsze centrum logistyczne Panattoni położone tak blisko strefy miejskiej Wrocławia, w jego południowo-zachodniej części w pobliżu skrzyżowania autostrad A4 i A8. Docelowo ma mieścić 98 tys. mkw. powierzchni magazynowej klasy A, przy czym już teraz gotowe jest prawie 40 tys. mkw. Ze względu na korzystne położenie i bliskość lotniska City Logistics Wrocław I jest doskonałym punktem do prowadzenia dystrybucji na Śląsk, Czechy i wschodnią część Niemiec. Najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy