Co o nas myślicie?

Marta Biernacka
01-06-2005, 00:00

Już trochę wiemy o tym, jak wyglądamy w Waszych oczach. Wychodzi, że nie najgorzej, ale będziemy się dalej starać.

Napłynęły pierwsze sygnały od naszych czytelników, dotyczące zmian w dziale Przedsiębiorca. Przypomnijmy — „Puls Biznesu” zaczął je wprowadzać od 16 maja, a więc już ponad dwa tygodnie temu.

Za szczególnie interesujące uznano pojawienie się na naszych łamach tematów traktujących o prawie pracy i relacji pracodawca — pracownik. Zdaniem ankietowanych, dobrym pomysłem jest publikowanie listów od czytelników i wprowadzenie redakcyjnego i eksperckiego dyżuru telefonicznego.

Artykuły — Państwa zdaniem — stały się ciekawsze i wielowątkowe. Jeden z przedsiębiorców docenił np. opisanie w „Pulsie Biznesu” formuły spółki europejskiej, ponieważ informacji o niej nie mógł znaleźć w żadnej innej gazecie.

Ankietowani przekazali nam również wiele interesujących uwag. Częściej chcieliby czytać o ZUS, usługach bankowych oraz wzbogacić wiedzę o specjalnych strefach ekonomicznych (to prawdopodobnie ślad naszego artykułu o Wałbrzyskiej SSE) oraz o rynkach wschodnich.

Chcemy mieć z Państwem stały kontakt. Nasi telemarketerzy do ankiet czytelniczych powrócą w pierwszej połowie czerwca.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Biernacka

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Co o nas myślicie?