Comarch czeka na test 44 zł

Dariusz Karolak
opublikowano: 26-10-2001, 00:00

Comarch należy do grupy walorów podobnych do TP SA i Agory. Do czasu gdy pozytywnie nie zostanie przetestowany szczyt ze środy sprzed tygodnia, 44, równie prawdopodobne wydaje się powstanie krótkoterminowego podwójnego szczytu jak i kontynuacji wzrostów. Ewentualna korekta nie powinna być głębsza niż 39 zł, gdzie znajduje się tygodniowa średnia VAMA10 oraz roczna linia wsparcia, nad którą szczęśliwie bykom udało się powrócić.

Spółka znajduje się w średnioterminowej hossie, co potwierdzają MACD oraz układ ruchu kierunkowego. Jeżeli uda się przebić opór 44 zł, zasada równości fal uzasadni oczekiwanie na wzrost do 51 zł. Na takim poziomie znajdować się będzie długoterminowa linia bessy. Zmianę dobrego zdania o Comarchu uzasadni dopiero spadek poniżej 38 zł. Dobrą strategią wydaje się kupno powyżej 44 zł lub po korekcie na wsparciu 39 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Comarch czeka na test 44 zł