Computerland: znów przecena

Dariusz Karolak
opublikowano: 02-07-2001, 00:00

Computerland: znów przecena

Compland nie jest w stanie oprzeć się dziesiątkującej sektor IT przecenie. Nie bez znaczenia jest wielokrotnie sygnalizowane zasilanie podaży przez asymilowaną kawałkami emisję serii M obejmowaną w ub.r. poniżej 50 zł oraz sygnały o redukowaniu stanu posiadania przez Zarząd. Na obecnym etapie barierą nie do przejścia wydaje się dzienna średnia VAMA10, której ostatnie testowanie przyniosło skok obrotów i powstanie czarnego grubego korpusu dziennego z 26 VI, którego górna krawędź stała się krótkoterminowym oporem przy 83,5.

Przy 85 znajduje się bariera linii szyi zrealizowaej formacji podwójnego dna z IV’00. Nadal aktualny jest scenariusz realizacji zasięgu dolnego wybicia z trójkąta symetrycznego (V’00-II’01), 50 zł, co wymaga uporania się ze wsparciem dna z 3 kwietnia, 71 zł. Największe nadzieje można wiązać z brakiem potwierdzenia ostatnich spadków przez wskaźniki ruchu kierunkowego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Computerland: znów przecena