Czytasz dzięki

Coworking w drukarni

opublikowano: 25-06-2020, 22:00

Małopolska sieć elastycznych biur otworzy coworking w Łodzi i zapowiada wejście do dwóch kolejnych miast.

Rise.pl, działający w Krakowie (sześć lokalizacji) i Rzeszowie (jedna) operator powierzchni flex, otwiera nowe przestrzenie do elastycznego wynajmu w Starej Drukarni w Łodzi, gdzie zajmie 2,1 tys. m kw. W transakcji najmu pomagała firma Savills. Otwarcie planowane jest na listopad. Rise.pl planuje w tym roku wejście do dwóch kolejnych miast.

W blisko 100-letnim biurowcu początkowo funkcjonowała tkalnia
pończoch, a od 1946 do 2016 r. wojskowa drukarnia.
Zobacz więcej

STARA DRUKARNIA:

W blisko 100-letnim biurowcu początkowo funkcjonowała tkalnia pończoch, a od 1946 do 2016 r. wojskowa drukarnia. Fot. ARC

— Stara Drukarnia to unikatowy projekt, który w samym centrum Łodzi łączy świat sztuki i biznesu. Obiekt idealnie wpisuje się w charakter biur oferowanych przez Rise.pl i pozwoli firmie zadebiutować w kolejnym mieście. Łódź dysponuje blisko 530 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Rozwija się tu również rynek elastycznych powierzchni, który w ciągu roku ma szansę potroić zasoby — mówi Agnieszka Kuehn, menedżer regionalny, dział powierzchni biurowych, Savills Kraków.

Według danych CBRE w pierwszyn półroczu 2019 w Łodzi było zaledwie 200 stanowisk do pracy w biurach flex. W Krakowie było ich 3,9 tys., a w Warszawie — 24,4 tys.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane