Cube.ITG na zakupach

KZ
opublikowano: 08-10-2014, 07:39

Informatyczna spółka Cube.ITG zawarła warunkowe umowy kupna 100 proc. udziałów w RightSoft.

W sumie cena za udziały ma wynieść 8 mln zł, przy czym jeśli w roku obrotowym 2014 przejmowana firma nie osiągnie zakładanego zysku netto,  wysokość ceny może być renegocjowana.

Zobacz także

Podstawowym przedmiotem działalności RightSoft jest sprzedaż licencji do systemu Esculap oraz świadczenie usług utrzymania i wsparcia systemu Esculap. RightSoft jest właścicielem kodu źródłowego systemu Eskulap _"System"_ i przysługują jej autorskie prawa majątkowe i zależne do Systemu.

"Nabycie udziałów w RightSoft oznacza możliwość pozyskania własności licencji do Systemu, który jest kompleksowym, wielofunkcyjnym systemem informatycznym przeznaczonym dla jednostek służby zdrowia realizujących zadania zarówno lecznictwa zamkniętego jak i otwartego. System Esculap jest podstawowym produktem wdrażanym przez SI Alma" - podano w komunikacie.

SI Alma to spółka z grupy Cube.ITG.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KZ

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane