Cuda! Poseł Kuchciński używa Pulsu jako broni w starciu z Platformą

AD
opublikowano: 21-09-2006, 00:00

Hurra! Po miesiącach ignorowania argumentów „PB” Prawo i Sprawiedliwość nareszcie przejrzało na oczy i wykorzystało nasz autorytet.

W relacjonowanej przez TVN 24 konferencji prasowej tej partii, szef klubu parlamentarnego Marek Kuchciński dzierżył w ręku „Puls Biznesu” jak oręż: atut w sporze z Platformą. Ujął to tak:

— Pan Rokita zarzucił Jarosławowi Kaczyńskiemu kłamstwa z kampanii wyborczej i realizacji programu rządowego. Dziś poseł Drzewiecki wypowiadał się o PiS równie obrzydliwie, stwierdzając, że sytuacja w Polsce idzie w takim kierunku, jak na Węgrzech.

Na przykładzie jednej gazety, którą jest „Puls Biznesu” (chodzi o dzisiejszy numer fachowej gazety dla ludzi, którzy profesjonalnie zajmują się biznesem w Polsce)... Został tam opublikowany raport o tym, jaka jest obecnie sytuacja w Polsce: we wrześniu i sierpniu bieżącego roku. Co tam pisze? Polska jest najlepsza w regionie, Polska jest na 7. miejscu pośród państw europejskich, które starają się skutecznie przyciągnąć inwestycje. (...) Co to oznacza? To oznacza, że pan Rokita i przywódcy PO albo świadomie dezinformują obywateli i środowiska opiniotwórcze w Polsce, albo nie znają sytuacji.

Czyli co? Nie znają, bo nie czytają „PB”?

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AD

Polecane