Czy wiesz, że…

Materiał partnera cyklu
opublikowano: 28-05-2013, 00:00

Rozwiązania klasy Document Accounting to pierwszy krok na drodze do efektywnego środowiska dokumentowego w firmie

Umożliwiają one precyzyjne alokowanie kosztów związanych z produkcją papieru na poszczególne miejsca powstawania kosztów (MPK).

Do rozwiązań opracowanych przez Ricoh służących do raportowania kosztów należy WorkingDoc Cost Control Lite (WDCC Lite).

W WDDC Lite można wykorzystywać wszelkie możliwe metody autoryzacji, takie jak: karty zbliżeniowe, kody PIN, autentykacja LDAP. Wystarczy podejść do urządzenia z kartą zbliżeniową, wpisać kod PIN lub login i hasło.

Aplikacja sama zakwalifikuje użytkownika do odpowiedniego miejsca powstawania kosztów oraz prawidłowo zakwalifikuje koszty z podziałem na wydruki mono i kolorowe. Oprogramowanie daje szerokie możliwości raportowania w oparciu o użytkowników, działy i MPK. Administrator otrzymuje w pełni konfigurowalne narzędzie odpowiedzialne za zachowanie precyzji i spójności całego środowiska drukującego.

Zarówno z rozwiązaniami opartymi na technologiach własnych Ricoh (WDCC Lite), jak i z rozwiązaniami naszego partnera (Safecom, Equitrac) można się zapoznać podczas Ricoh Document Arena w strefie Zarządzanie i kontrola kosztów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera cyklu

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Czy wiesz, że…