Czy wiesz, że...

Materiał partnera
20-01-2015, 00:00

... BM Alior Banku oferuje nową usługę doradztwa inwestycyjnego

Biuro Maklerskie Alior Banku wprowadziło nową usługę doradztwa inwestycyjnego, skierowaną do inwestorów indywidualnych. W ramach oferty klienci otrzymują możliwość skorzystania z rekomendacji inwestycyjnych przygotowanych przez doświadczony Zespół Doradztwa.

W dynamicznym świecie inwestycji trudno wychwycić wszystkie istotne elementy. Zmienność kursów akcji, obligacji oraz notowań walut, a także napływające każdego dnia informacje gospodarcze stale oddziałują na procesy inwestycyjne. Na polskim rynku regulowanym dostępne są obecnie akcje ponad 400 emitentów, działa też kilkaset funduszy inwestycyjnych. Odszukanie w odpowiednim momencie najlepszej lokaty kapitału wymaga czasu, wiedzy i doświadczenia, a monitorowanie oraz korygowanie inwestycji w ślad za dynamicznymi zmianami zachodzącymi na rynkach finansowych jest czasochłonne i skomplikowane.

Dostrzegając wyzwania, przed którymi stoi inwestor indywidualny Biuro Maklerskie Alior Banku stworzyło usługę doradztwa inwestycyjnego skierowaną do osób, którym z jednej strony zależy na otrzymywaniu rekomendacji inwestycyjnych, z drugiej zaś na zachowaniu samodzielności przy podejmowaniu ostatecznych decyzji inwestycyjnych.

Dostarczane przez Biuro Maklerskie rekomendacje i analizy ekspertów uwzględniają zarówno zmiany na rynkach finansowych jak i indywidualną sytuację każdego inwestora.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Czy wiesz, że...