Dane na wagę złota

opublikowano: 02-08-2015, 22:00

Start-upy z obszaru big data mogą powalczyć o akcelerację w Szanghaju i współpracę z T-Mobile.

T-Mobile Polska wspólnie z ogólnopolską siecią centrów biznesu Business Link, należącą do Polski Przedsiębiorczej ogłosiły konkurs dla start- -upów. Szukają ciekawych projektów z zakresu big data (przetwarzanie dużych zbiorów danych). Oczekują konceptów o globalnym potencjale rozwoju, tym bardziej że jedną z głównych nagród w konkursie jest wart ok. 10 tys. USD wyjazd do Szanghaju, realizowany w ramach programu akceleracjimłodych firm „Ready To Go”. Dla firm może to być idealna okazja do nawiązania nowych kontaktów zagranicznych i pozyskania partnerów biznesowych lub inwestorów. Twórcy najlepszego projektu mają również szansę nawiązania współpracy z T-Mobile. Operator telekomunikacyjny jest zainteresowany rozwiązaniami — produktami lub usługami — które mogłyby włączyć do własnej oferty. Zgłoszenia do konkursu można przesyłać za pośrednictwem strony internetowej: bigdata.blpoland.com. Wybór zwycięzcy nastąpi w dwóch etapach: rozwiązanie zadania konkursowego oraz prezentacja zgłoszonego projektu (maksymalnie sześciu wyłonionych wcześniej uczestników). Rozstrzygnięcie nastąpi we wrześniu 2015 r. © Ⓟ

17.08 Do tego dnia można nadsyłać zgłoszenia udziału w konkursie na najlepsze start-upy, działające w obszarze big data, wspólnie organizowanego przez T-Mobile Polska i Business Link. Wygrana może pomóc w rozwoju biznesu, również poza granicami kraju.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu