Darmowe konto dla firm w BOŚ Banku

Anetta Ostalczyk-Kułak
opublikowano: 14-05-2012, 00:00

Produkty dla MSP

Atutem Konta Wyjątkowego Biznes Start w Banku Ochrony Środowiska jest brak opłat za prowadzenie rachunku i bezpłatne przelewy krajowe zlecane drogą elektroniczną — wszystko przez półtora roku. Po okresie obowiązywania promocji miesięczna opłata za rachunek wyniesie 14 zł, za przelew krajowy zlecony drogą elektroniczną 1,40 zł. Przelewy do ZUS i urzędu skarbowego pozostają darmowe również po okresie promocyjnym. — Oferta rachunków BOŚ Banku dla biznesu skierowana jest do firm działających na podstawie pełnej księgowości przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy. Przygotowaliśmy ją z myślą o przedsiębiorstwach, które są zainteresowane ograniczeniem kosztów za prowadzenie rachunku oraz opłat związanych z przelewami krajowymi zlecanymi drogą elektroniczną — mówi Anetta Ostalczyk-Kułak, dyrektor Departamentu Produktów Korporacyjnych BOŚ Banku.

Dla firm z sektora MSP BOŚ Bank posiada w ofercie Konto Wyjątkowe Biznes (49 zł miesięcznie) oraz Konto Wyjątkowe Biznes Plus (99 zł miesięcznie). W jednym i drugim przypadku klient korzysta z niskiej ceny przelewów krajowych realizowanychza pośrednictwem internetu (odpowiednio 0,95 zł i 0,45 zł). Otrzymuje też dostęp do systemu bankowości elektronicznej BOŚBank24 iBOSS, bezpłatne przelewy do ZUS i urzędu skarbowego oraz dwa pierwsze tokeny w cenie opłaty za prowadzenie rachunku.

W miarę wzrostu potrzeb rachunki można rozbudować o dodatkowe moduły poszerzające ich funkcjonalność, np. o moduł FX (transakcje wymiany walut) lub rozliczeniowy.

Posiadacze kont firmowych w BOŚ Banku (działający na podstawie pełnej księgowości co najmniej od 12 miesięcy) mogą korzystać także z wielu rozwiązań kredytowych umożliwiających zachowanie płynności finansowej lub szybkiego finansowania nowych projektów. Jednym z takich produktów jest „Finansowanie od ręki”, w ramach którego klient otrzymuje dostęp do kredytu odnawialnego w rachunku bieżącym, kredytu obrotowego odnawialnego w rachunku kredytowym, kredytu obrotowego nieodnawialnego oraz gwarancji bankowej. Natomiast firmy borykające się z problemami związanymi z odroczonymi terminami płatności mogą skorzystać z usług faktoringowych banku (platforma BOŚFaktor), które w znacznym stopniu dedykowane są dla przedsiębiorstw z obszaru MSP.

Anetta Ostalczyk-Kułak

Dyrektor Departamentu Produktów Korporacyjnych BOŚ Banku

Materiał partnera cyklu

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anetta Ostalczyk-Kułak

Polecane