Czytasz dzięki

Do Katowic znów zjadą MSP

MBE
opublikowano: 09-08-2012, 00:00

WYDARZENIE

Od 24 do 27 września w stolicy Śląska odbywać się będzie II Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Przedstawiciele tego sektora będą mogli wziąć udział w ponad 50 panelach dyskusyjnych, w których uczestniczyć będzie ponad 250 prelegentów z Polski i zagranicy.

Eksperci i doświadczeni menedżerowie polskich i europejskich firm będą przedstawiać aktualne trendy i kierunki w zarządzaniu.

Organizatorzy szacują, że tegoroczny kongres odwiedzi 3,5 tys. uczestników. Głównymi tematami tegorocznego spotkania będą: „Nowoczesne MSP poprzez dobre zarządzanie”, „Od lokalności do świata bez granic” oraz „Świat innowacji tworzy się w MSP”.

Kongresowi towarzyszyć będą Targi Usług i Produktów dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw BIZNES EXPO. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie: www.kongresmsp.eu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane