Do świata finansów

Remigiusz Ukleja
opublikowano: 09-05-2008, 00:00

Dynamicznie rozwijamy ogólnopolską sieć placówek doradztwa finansowego, dlatego szukamy kandydatów do pracy na stanowisku doradcy klienta w oddziałach w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu i w Krakowie. Jest duże zainteresowanie naszą ofertą, szczególnie ze względu na atrakcyjny system wynagradzania, pozwalający na dużą swobodę działania i samodzielność, a jednocześnie chroniący naszą działalność od strony etycznej.

Zapewniamy szerokie możliwości rozwoju zawodowego. Wiemy, że musimy doskonalić nasze kadry — szczególnie z obszaru finansów osobistych — aby skutecznie pomagały klientom w zarządzaniu pieniędzmi. Doradca finansowy to osoba, która umie się dobrze poruszać w świecie finansów, a jednocześnie chętna do współpracy z klientem, potrafiąca dobrze zdiagnozować jego potrzeby i wskazać właściwe rozwiązania.

Dbamy o komfort zatrudnionych przez nas osób i dlatego dużo inwestujemy w ich narzędzia pracy. Nasi doradcy wykorzystują nowoczesne systemy informatyczne, co przyspiesza analizę, ułatwia dotarcie do informacji oraz usprawnia obsługę klienta.

Remigiusz Ukleja

dyrektor ds. zarządzania siecią sprzedaży firmy Doradcy24

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Remigiusz Ukleja

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu