Doradztwo dla młodych spółek

Dorota Zawiślińska
opublikowano: 27-12-2017, 22:00

12 stycznia w Płocku odbędzie się szkolenie dla młodych przedsiębiorców pod hasłem „Dobry start, czyli finansowanie start-upów i bezpłatne usługi doradcze”. Organizatorami wydarzenia są Fundacja Startup Poland i Centrum Innowacji FIRE.

Spotkanie jest częścią projektu skierowanego do mazowieckich przedsiębiorstw, które znajdują się na wczesnym etapie rozwoju. Celem przedsięwzięcia, za które odpowiada Centrum Innowacji FIRE, jest oferowanie młodym przedstawicielom biznesu bezpłatnych, specjalistycznych usług doradczych. Mogą z nich korzystać firmy działające na rynku nie dłużej niż dwa lata. Podczas spotkania eksperci przedstawią możliwości, jakie daje wspomniany projekt.

Ponadto zaprezentują przyszłoroczne nabory dotacyjne dla start-upów. Wydarzenie odbędzie się w hotelu „Płock”. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja. Liczba miejsc jest ograniczona.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane