Dotacje dla młodych spółek

opublikowano: 24-10-2018, 22:00

20 listopada w Szczecinie odbędzie się szkolenie dla start-upowców, którzy chcą rozwijać projekty z pomocą funduszy unijnych.

Podczas spotkania eksperci zaprezentują zasady naborów z grantami m.in. na szkolenia, usługi doradcze i przedsięwzięcia badawcze. Warto podkreślić, że młode spółki, które chcą konkurować wynikami prac B+R, mogą startować w konkursie „szybka ścieżka” (poddziałanie 1.1.1 programu Inteligentny Rozwój”). Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, organizator naboru, zachęca do rozpoczęcia wspomnianych prac te firmy, które do tej pory nie były nimi zainteresowane. O wsparcie mogą ubiegać się do 14 grudnia. „Szybka ścieżka” finansuje nawet 80 proc. kosztów przedsięwzięcia. Przedstawiciele biznesu mogą przeznaczyć wsparcie na projekty obejmujące badania przemysłowe i prace rozwojowe. Organizatorem szkolenia jest Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinie.

Więcej informacji: www.funduszeeuropejskie.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu