Dotacje na rozkwit MŚP

opublikowano: 02-01-2019, 22:00

17 stycznia w Wałczu odbędzie się szkolenie dla firm pod hasłem „Przedsiębiorco – zaplanuj swój rozwój z funduszami europejskimi”.

Organizatorem wydarzenia jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku.

Eksperci opowiedzą o konkursach dotacyjnych dla przedsiębiorców, którzy realizują projekty wpisujące się w jedną z inteligentnych specjalizacji województwa zachodniopomorskiego. Na ich liście są: wielkogabarytowe konstrukcje wodne i lądowe, zaawansowane wyroby metalowe, produkty drzewno- -meblarskie, opakowania przyjazne środowisku i nowoczesne przetwórstwo rolno-spożywcze. Specjaliści przedstawią też tegoroczny harmonogram naborów z programu Inteligentny Rozwój.

Paleta dotacji jest szeroka. Firmy mogą ubiegać się o wparcie na nowatorskie projekty i prace badawcze. Nie brakuje też grantów na współpracę z naukowcami. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Więcej informacji: www. funduszeeuropejskie.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu