Dotacje ułatwią ekspansję MŚP

opublikowano: 08-01-2020, 22:00

Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości oferuje granty, które sfinansują usługi dla mikro-, małych i średnich firm wykonywane przez instytucje otoczenia biznesu.

Granty pochodzą z poddziałania 3.3.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego („Promocja gospodarcza”). W puli jest 21,7 mln zł. O wsparcie mogą starać się samorządy, instytucje otoczenia biznesu i organizacje pozarządowe. Zrealizowane przez nie projekty ułatwią MŚP podbój nowych rynków. Granty pokryją koszty m.in. organizacji misji gospodarczych, konferencji, a także opracowania analiz rynków zagranicznych.

Dotacje pomogą MŚP także w nawiązaniu kontaktów z partnerami zagranicznymi. Celem konkursu jest również wspieranie współpracy przedstawicieli biznesu i nauki, a także projektów związanych z komercjalizacją innowacyjnych pomysłów i rozwiązań technologicznych. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na sierpień.

WAŻNA DATA:

3.03 - do tego dnia można składać wnioski o dotacje z poddziałania 3.3.1 RPO WM.

WIĘCEJ INFORMACJI: www.rpo.malopolska.pl

cc937a7e-4287-11ea-b77f-2e728ce88125
Puls Firmy
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE
Puls Firmy
autor: Sylwester Sacharczuk
Wysyłany raz w tygodniu
Sylwester Sacharczuk
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy