Drodzy Czytelnicy

Aneta Królak
opublikowano: 26-01-2007, 00:00

Czasem wystarczy impuls, by podjąć decyzję. Dobrą decyzję. I mówimy o szczęściu, łapaniu okazji. A co na to menedżerowie, którzy niczym tarczą osłaniają się zasadami zarządzania, analizami... Oni też wierzą w intuicję, w wyczucie. Wszak nie wszystkim są one dane. Sprawdzamy więc, kto ma talent do intratnych pomysłów.

Inny talent ma Gosia Baczyńska. Jej suknie podbiły już serca Polek, doszła więc do wniosku, że czas na Nowy Jork. Na wielką modę. Czy intuicja jej nie zawiedzie? Niedługo się przekonamy. Inwestujący w sztukę nie mają łatwego życia — wystarczy pomyśleć o jasnych, ale jakże niepewnych chwilach polskiej kinematografii w dwudziestoleciu międzywojennym. Mimo chronicznego braku pieniędzy wykreowano jednak gwiazdy, wyprodukowano — dochodowe — obrazy. Może pasja tamtych filmowców to dobry przykład... No cóż, gdy zaczynają się narzekania, mamy ochotę uciec. Zaglądamy więc do garażu majętnego kierowcy, wybieramy auto — i ruszamy w dal. Nieważne, sportowe, terenowe czy limuzynę, ważne, by dowiozło do celu. Na przykład do luksusowego spa, bo przecież przyjemności nigdy za wiele.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Aneta Królak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu