E-commerce lubi Okęcie

opublikowano: 04-09-2017, 22:00

Dwie nowe umowy najmu w Distribution Park Okęcie podpisała międzynarodowa firma Hines Polska. Kolejnymi najemcami warszawskiego kompleksu logistycznego zostały firmy X-press Couriers i Aromanti.

Ponadto długoletni najemca Nuair Polska przedłużył umowę na kolejne lata. Łącznie w DP Okęcie podpisano umowy na wynajem ponad 3,6 tys. mkw. powierzchni magazynowo- -biurowej. X-press Couriers jest wyłącznym partnerem sieci SkyNet Worldwide Express w Polsce, która świadczy usługi dla przedsiębiorstw z sektora e-commerce i klientów indywidualnych. Natomiast Aromanti od ośmiu lat importuje i dystrybuuje zapachy do wnętrz. Distribution Park Okęcie to centrum logistyczne w bliskim sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Składa się z czterech budynków o łącznej powierzchni 39 tys. mkw. obejmujących magazyny i biura. Zarządcą aktywów i nieruchomości, w imieniu właściciela DP Okęcie — Hines Global REIT, jest Hines Polska.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu