Ekologiczny budynek na Białołęce

MAS
opublikowano: 12-07-2011, 00:00

Unidevelopment złożył wniosek o pozwolenia na budowę osiedla przy ulicy Berensona w Warszawie.

Unidevelopment złożył wniosek o pozwolenia na budowę osiedla przy ulicy Berensona w Warszawie.

Na działce w dzielnicy Białołęka stanie dziewięć trzykondygnacyjnych budynków ze 166 mieszkaniami. Lokale będą miały od 34 do 82 mkw. Większość budynków będzie murowana, natomiast jeden powstanie z gotowych elementów przygotowanych w zakładach Unibep. Ta technologia była już sprawdzana m.in. w Skandynawii. W produkcji elementów stosuje się technologie maszynowe sterowane komputerowo, zapewniające precyzję montażu. Prace w miejscu powstania budynku ograniczają się do przygotowania fundamentów, montażu elementów, wykończenia dachu oraz podłączenia instalacji sanitarnych i elektrycznych.

Budynki wybudowane przy użyciu gotowych elementów są lepiej wyciszone i tracą mniej ciepła, z czym się wiąże obniżenie kosztów ogrzewania. Unidevelopment planuje rozpoczęcie prac budowlanych przy ulicy Berensona we wrześniu 2011 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Ekologiczny budynek na Białołęce