Enerogomontaż Płd. do obrony

Dariusz Karolak
opublikowano: 09-04-2001, 00:00

Enerogomontaż Płd. do obrony

Zmęczenie popytu widać na Energomontażu Płd., który od 20 II do 26 III urósł ponad 50 proc. Grupa szerokich korpusów dziennych jaka utworzyła się między 26 III a 4 IV zbudowała barierę, do pokonania której potrzeba zastrzyku kapitału. Tymczasem na to się nie zanosi, a redukcja zaangażowania w EPD przez DWS może zostać odebrana jako impuls do realizacji zysków. Dopóki kurs nie wróci ponad dzienną VAMA10 (35 zł) obowiązuje podwyższona gotowość bojowa. Linię obrony najlepiej umieścić przy wsparciu białego korpusu dziennego z 28 III (33 zł), które pokrywa się ze wsparciem chorągiewki na wykresie liniowym.

Spadek poniżej 33 zł zapowiadałby kontynuację przeceny do 27,5 zł. Wybicie górą (wzrost ponad 35 zł) sugerowałoby, że w perspektywie miesiąca, dwóch opór szczytu z 7 VIII przy 40,5 zł powinien być testowany. Zachowanie ROC oraz MACD większe prawdopodobieństwo dają wariantowi spadkowemu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy