EWE pomoże spółkom

opublikowano: 07-09-2017, 22:00

Do projektu bezpłatnej pomocy dla przedsiębiorców w trudnej sytuacji zgłosiło się już 40 podmiotów z całej Polski.

Early Warning Europe (EWE) — tak nazywa się realizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) oraz Fundację Firmy Rodzinne projekt, który zakłada pomoc spółkom. Chodzi o to, żeby odpowiednio wcześnie reagowały na niepokojące objawy, które mogą skończyć się dla nich dużymi stratami. W ramach projektu właściciele firm dostaną bezpłatne wsparcie ze strony profesjonalnych diagnostów i specjalistów z różnych dziedzin. Obecnie zaangażowanych jest w niego 30 mentorów, a po pomoc zgłosiło się już 40 chętnych.

Będą konsultować się z psychologiem, finansistą i prawnikiem, którzy pomogą zdiagnozować sytuację i wypracować nowy plan działania. Organizatorzy podkreślają, że udział w projekcie może wziąć każda osoba prowadząca małą lub średnią firmę. Pierwszym krokiem jest rozmowa z konsultantem PARP. W prostych przypadkach udzieli doraźnych wskazówek przez telefon, a jeśli problem będzie poważniejszy, skieruje rozmówcę do specjalistów z odpowiednich dziedzin.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu