Falowanie i spadanie

jaz
06-09-2012, 00:00

W dziedzinie infrastruktury Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju zawsze jest ciekawym doświadczeniem

Nie tylko teoretycznym, lecz również praktycznym.

To wielkie przedsięwzięcie logistyczne, transportowe i łącznościowe. Teoretycznie z roku na rok powinna następować nieustająca technologiczna poprawa. Ale w dziedzinie łączności wychodzi to… różnie.

Bardzo dobrze radzą sobie sieci telefonii mobilnej.

Przewidują wzrost ruchu i z wyprzedzeniem wzmacniają urządzenia. Dzięki temu przynajmniej w dniach forum Krynica-Zdrój, której centrum leży rzecz jasna w uzdrowiskowej strefie A, absolutnie nie odczuwa łącznościowego kagańca nałożonego przez uzdrowiskową ustawę. Pierwszy raz media zostały w tym roku natomiast niemile zaskoczone na innym polu — internet w biurze prasowym działa jak w powyższym tytule.

Co dziwi tym bardziej, że kilkadziesiąt metrów obok lokalne wi-fi w stoiskach różnych podmiotów funkcjonują bez zarzutu. Do końca forum media już się przemęczą, ale na przyszłość polecam uwadze organizatorów to słabe ogniwo tzw. ścieżki krytycznej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: jaz

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Falowanie i spadanie