Firma równych szans

opublikowano: 21-09-2012, 00:00

Pracodawcy z Mazowsza zapraszają na konkurs

Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza rozpoczął konkurs „Mazowiecka firma równych szans” dla przedsiębiorstw, które na co dzień podejmują działania w obszarze równościowego zarządzania pracownikami.

Ocena będzie dokonywana w myśl wskaźnika Gender Index. Liczyć ma się m.in. sposób prowadzenia rekrutacji, dostęp pracowników do awansów, ochrona przed zwalnianiem, dostęp do szkoleń, a także poziom wynagrodzenia.

Organizatorzy zapewniają, że w konkursie wyłonionych zostanie dziesięciu kandydatów, ale wyróżnienia trafią do znacznie większej liczby firm, spełniających określone w regulaminie standardy. Szczegółowe informacje oraz formularze zgłoszeniowe są dostępne na stronie internetowej projektu (www.mfrs.pl). Aplikacje można nadsyłać od 1 do 16 października 2012 r. Na wyniki będzie trzeba zaczekać maksymalnie do 30 dni. [ANB]

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu