Firmy ICT pojadą do Turynu

opublikowano: 12-09-2012, 00:00

To ostatni dzwonek dla teleinformatycznych firm, które chciałyby wziąć udział w misji gospodarczej do Włoch.

Pod koniec września przedsiębiorcy znad Wisły wezmą udział w wydarzeniu Torino Software and System Meeting (TOSM 2012+), które będzie poświęcone rozwiązaniom ICT dotyczącym inteligentnych systemów transportu, mobilności i logistyki. Piąta edycja imprezy odbędzie się 27-28 września w Turynie. To ostatnie dni, aby zgłosić się do udziału w tej imprezie.

Giełda kontaktów

TOSM to giełda spotkań zagranicznych firm i instytucji z przedsiębiorcami z Piemontu oferującymi innowacyjne rozwiązania z sektora ICT. W Turynie zostaną przedstawione nowinki teleinformatyczne dotyczące m.in. inteligentnej mobilności oraz różnych aspektów i potrzeb systemów transportowych, w tym transportu ludzi i towarów. Chodzi m.in. o systemy planowania podróży, transport intermodalny, mobilne systemy płatności i systemy rezerwacji oraz technologie CartoCar (C2C) i Car-to- Infrastructure (C2I). Giełda będzie dobrą okazją do indywidualnych spotkań z firmami z branży, wymiany doświadczeń i poznania innowacyjnych aplikacji.

Dla każdej zagranicznej firmy biorącej udział w TOSM 2012+ zostanie stworzony indywidualny harmonogram spotkań B2B. Wezmą w nich udział wybrani wcześniej kontrahenci. Oprócz spotkań biznesowych w programie wyjazdu są wizyty w wybranych piemonckich firmach i prezentacje uczestników podczas seminariów i warsztatów.

Nie tylko dla firm

Strona włoska pokrywa koszty pobytu jednego przedstawiciela każdej zainteresowanej firmy w Turynie, w tym zakwaterowanie i wyżywienie podczas trwania TOSM, przejazdy lokalne, organizację spotkań B2B i seminarium oraz ewentualne wizyty w firmach. Uczestnik misji ponosi koszty podróży do Włoch i z powrotem.

TOSM jest adresowany nie tylko do przedsiębiorców, ale także do instytucji i organizacji branżowych. Wyjazd organizują Krajowa Izba Gospodarcza (KIG), Izba Handlowa w Turynie oraz Piemoncka Agencja ds. Inwestycji, Eksportu i Turystyki. Szczegóły na temat TOSM i jego poprzednich edycji można znaleźć na stronach www. thinkupict.org i www.tosm.it.

14.09

To ostatni dzień, w którym przedsiębiorcy mogą zgłosić swój udział w misji.

KONTAKT

Elżbieta Wojtas Biuro Współpracy z Zagranicą Krajowa Izba Gospodarcza tel.: +22 630-97-52 fax: +22 630-95-59 e-mail: ewojtas@kig.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu