Firmy współpracujące z Tax Care dostaną assistance

SW
opublikowano: 25-05-2012, 00:00

Klienci Tax Care mogą skorzystać z assistance medycznego, samochodowego, podróżnego i biurowego.

Europ Assistance we współpracy z Europą i Tax Care przygotowała programy assistance biurowego, medycznego, samochodowego i podróżnego dla klientów korzystających z obsługi księgowej oraz pakietu Prestige w Tax Care.

W ramach assistance biurowego klienci w razie awarii sprzętu mogą liczyć na nieodpłatną interwencję specjalisty od napraw.

Natomiast w przypadku uszkodzenia mienia lub włamania z rabunkiem klientom przysługiwać będzie dozór mienia, jego transport lub organizacja lokalu zastępczego.

Assistance samochodowy zapewni przedsiębiorcom pomoc w razie awarii pojazdu lub wypadku. W zakresie nieodpłatnych świadczeń można liczyć na usprawnienie pojazdu na miejscu zdarzenia oraz holowanie. W sytuacji gdy naprawa pojazdu będzie wymagała czasu, centrum alarmowe zorganizuje zakwaterowanie w hotelu, transport lub pojazd zastępczy. Pomoc w podróży obejmuje teren całej Europy.

Klienci liczyć mogą na zwrot kosztów leczenia, organizację i pokrycie kosztów transportu medycznego oraz zakwaterowania na czas rekonwalescencji.

Dodatkowo, jeśli poszkodowany zażyczy sobie obecności bliskiej osoby, centrum alarmowezorganizuje i pokryje koszty podróży takiej osoby do ubezpieczonego.

W ramach assistance podróżnego przedsiębiorcy mogą również liczyć na dosłanie osobistych przedmiotów, a także dostęp do całodobowej infolinii medycznej. Natomiast assistance medyczny zapewni natychmiastową pomoc medyczną w razie nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku.

Ochrona obejmuje przypadki, które zdarzyły się na terenie firmy albo podczas podróży służbowej w Polsce. Przedsiębiorcom przysługuje także nieodpłatna wizyta lekarza lub pielęgniarki, organizacja wizyty u lekarza specjalisty, dostarczenie leków, pomoc rehabilitanta lub fizykoterapeuty, a także opieka domowa po hospitalizacji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SW

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Firmy współpracujące z Tax Care dostaną assistance