flesz kadrowy

Mirosław Cichy, Aneta Królak, Karolina Guzińska
10-05-2002, 00:00

Ryszard

Kanas

Objął stanowisko dyrektora handlowego spółki Roca Polska. Będzie odpowiadał za sprzedaż i marketing w Polsce. Ma 35 lat. W spółce Roca Polska pracuje od lipca 1998 r. Zajmował się reklamą, promocją, public relations. Wcześniej pracował w fabryce Opel Polska w Gliwicach na stanowisku PR manager.

Jacek

Różycki

Został mianowany na stanowisko dyrektora generalnego firmy Poolspa, producenta wanien akrylowych z hydromasażem, od 2000 r. należącej do spółki Roca. Ma 43 lata. Dotychczas był dyrektorem handlowym Roca Polska. Wcześniej związany był z przemysłem górniczym.

Anna

Achmatowicz-

-Schwendimann

Została mianowana redaktor naczelną magazynu „Twój Styl”, z którym jest związana od 1993 r. Przez ostatnie 5 lat pracowała jako zastępca redaktor naczelnej. Ma 35 lat, jest iberystką

Edyta

Gnojewska

Objęła stanowisko rzecznika prasowego oraz PR managera telewizji Tele 5. Wcześniej pracowała w TV Puls, Polsacie oraz Telewizji Polskiej. Współpracowała z Radiem Wolna Europa oraz z radiem TOK FM.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Mirosław Cichy, Aneta Królak, Karolina Guzińska

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / flesz kadrowy