Flesz kadrowy

Aneta Królak, Karolina Guzińska
13-09-2002, 00:00

Anna Borys-Karwacka

Została rzecznikiem zarządu Agory. Wcześniej przez cztery lata pracowała w agencjach public relations. Ostatnio w dziale relacji inwestorskich agencji ComPress. Ukończyła SGH oraz Polsko-Francuski Program Studiów Europejskich SGH-ScPo. Przez pół roku studiowała w Copenhagen Business School w Danii.

Tomasz Zińko

1 października zastąpi Witolda Podgórskiego na stanowisku dyrektora ds. sprzedaży SAP Polska, dostawcy oprogramowania e-biznesowego. Z branżą informatyczną związany jest od 1993 r. Karierę zawodową rozpoczął w lubelskim oddziale firmy KOMA. W latach 1995-99 pracował w SAP Polska na stanowisku handlowca odpowiedzialnego za kluczowych klientów firmy. Od marca 1999 do końca 2001 r. zajmował stanowisko dyrektora handlowego w HP Polska. Jest absolwentem wydziału elektroniki Politechniki Warszawskiej.

Mirka

Achinger

Została nowym dyrektorem generalnym AchieveGlobal LSP — polskiego partnera światowej firmy zajmującej się budowaniem umiejętności sprzedaży, obsługi klienta i przywództwa. Mirka Achinger wnosi do firmy ponad 11 lat doświadczeń w zarządzaniu zespołami sprzedaży oraz budowaniu strategii rynkowych w zakresie współpracy z klientami w Polsce i w skali międzynarodowej. Do 1999 r. pracowała w Unilever Polska na stanowisku dyrektora sprzedaży. Przez rok związana była z Raiffeisen Bank Polska jako country business manager consumer banking. Przez ostatnie dwa lata realizowała, jako dyrektor sprzedaży, nowe strategie dla kluczowych marek UDV Polska.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Aneta Królak, Karolina Guzińska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / / Flesz kadrowy