Giełda dla nanotechnologów

SACH
opublikowano: 06-09-2012, 00:00

Na bezpłatnej giełdzie kooperacyjnej firmy z branży nanotechnologii poznają kontrahentów i wymienią doświadczenia.

Już 18 września w Warszawie odbędzie się „Mat & Nano Brokerage Day”. To giełda kooperacyjna, na której spotkają się przedsiębiorcy i specjaliści z sektora nanotechnologii i pokrewnych. Jej tematyka będzie dotyczyła branży i związanych z nią materiałów na podstawie wytycznych konkursów Komisji Europejskiej FP7-NMP-2013 z ostatniej puli 7. Programu Ramowego.

Giełda będzie okazją do przedstawienia podczas krótkiej prezentacji swojego pomysłu na wspólny międzynarodowy projekt badawczy. Podczas bezpośrednich rozmów przedsiębiorcy poznają ewentualnych kontrahentów, będą mogli wymienić doświadczenia i podzielić się pomysłami na biznes.

Zostaną poruszone takie tematy, jak bezpieczeństwo w nanotechnologii, problematyka standaryzacji i metrologii oraz wspieranie badań i rozwoju z tego obszaru. Bedzie mowa o korzyściach z nanotechnologii dla energii, środowiska naturalnego i ochrony zdrowia. Giełda odbywać się będzie w języku angielskim. Organizuje ją Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) i pięć innych instytucji.

10.09

Tego dnia mija termin zgłaszania się na giełdę.

KONTAKT

Rejestracja na giełdę jest prowadzona na stronie www. enterprise-europe-network. ec.europa.eu/public/bemt/registration.cfm?eventid=3128 Więcej informacji udzielają: Anna Awdiejewa, anna_awdiejewa@parp.gov.pl Magdalena Zwolińska, magdalena_zwolinska@parp. gov.pl Małgorzata Kapica, malgorzata.kapica@kpk.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu