Giełda kooperacyjna w Berlinie

Dominika Masajło
opublikowano: 31-07-2017, 22:00

Polskie firmy będą miały za miesiąc kolejną szansę zaprezentowania swoich produktów zagranicznym odbiorcom i potencjalnym partnerom biznesowym.

 Organizowanym w Berlinie targom elektroniki użytkowej IFA Internationale Funkausstellung będzie towarzyszyć giełda kooperacyjna „IFA Business Days”. Do udziału w niej zaprasza Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Giełda potrwa od 1 do 6 września. Spółki i inne podmioty działające w branży elektroniki użytkowej będą mogły nie tylko zaprezentować swoje oferty, ale też nawiązać współpracę z zagranicznymi partnerami. Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w giełdzie powinni w formularzu rejestracyjnym określić profil prowadzonej działalności i rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać. Następnie z katalogu online wybrać firmy, z których przedstawicielami w dniach 1-6 września odbędą serie uprzednio zaaranżowanych półgodzinnych rozmów biznesowych. Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak organizatorzy nie pokrywają kosztów transportu i zakwaterowania.

WAŻNA DATA

25.08 Do tego dnia przedsiębiorstwa mogą rejestrować swoje profile online.

WIĘCEJ INFORMACJI: Sławomir Biedermann (PARP) e-mail: slawomir_biedermann@parp.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Giełda kooperacyjna w Berlinie