VINDEXUS S.A.: Emisja obligacji serii O2

opublikowano: 2024-01-31 22:15

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 7 / 2024
Data sporządzenia: 2024-01-31
Skrócona nazwa emitenta
VINDEXUS S.A.
Temat
Emisja obligacji serii O2
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd spółki Grupa Praw Majątkowych „VINDEXUS” S.A. z siedzibą w Warszawie (Emitent, Spółka), niniejszym informuje, informuje o ostatecznym przydziale oferty obligacji serii O2 wyemitowanych w ramach oferty publicznej (Obligacje) do łącznej wartości nominalnej 21.750.000 PLN.
Przydział i wydanie Obligacji zostało dokonane w dniu emisji, tj. 31 stycznia 2024 r., na skutek realizacji instrukcji rozliczeniowych i opłacenia przez inwestorów Obligacji przydzielonych im warunkowo zgodnie z decyzją Emitenta.
Podsumowanie informacji o emitowanych Obligacjach zostało przedstawione przez Emitenta w raporcie bieżącym nr 6/2024 z dnia 19 stycznia 2024r.

Podstawa prawna: § 5 ust. 1 pkt 3) w zw. z § 10 Załącznika Nr 4 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane przez emitentów dłużnych instrumentów finansowych w alternatywnym systemie obrotu na Catalyst".

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2024-01-31 Jan Kuchno Prezes Zarządu