Gorące spółki na dziś

MZ
opublikowano: 24-01-2007, 00:00

BBI Development

2,62 zł Jutrzejsze walne zgromadzenie akcjonariuszy ma decydować o nowej emisji 114,2 mln akcji serii C z prawem poboru po cenie emisyjnej na poziomie 0,5 zł. Tanie emisje cieszą się niesłabnącym powodzeniem, a ostatnie wzrosty kursu BBI Development pokazują, że gracze liczą na zyski. Dawny Piast, rozwijający fundusz deweloperski, chce zdobyć kapitał na nowe inwestycje w Warszawie. Sztandarowe jego przedsięwzięcia to biurowiec, który powstanie na miejscu stołecznego Supersamu, oraz przebudowa wytwórni wódek Koneser.

Masters

0,29 zł Walory spółki są nominalnie wyceniane najniżej na warszawskiej giełdzie. Dodatkowo dziś do obrotu wchodzi 227 mln nowych akcji serii D.

W rezultacie kapitał zakładowy giełdowej spółki składa się obecnie z ponad 340 mln walorów. Zarząd Mastersa chce do końca stycznia podpisać umowę przejęcia Multiserwisu, franczyzobiorcy sklepów obuwniczych giełdowego potentata CCC.

Firma od dłuższego czasu jest faworytem graczy o zacięciu spekulacyjnym. Będą oni czekać na nowe informacje o kolejnych pomysłach na jej rozwój.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MZ

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane