Granty na doradztwo

Dorota Zawiślińska
opublikowano: 24-09-2017, 22:00

Małe i średnie przedsiębiorstwa z Warmii i Mazur, które działają na rynku nie dłużej niż trzy lata, będą mogły zdobyć dotacje na usługi doradcze, szkoleniowe i mentorskie.

Małe i średnie przedsiębiorstwa z Warmii i Mazur, które działają na rynku nie dłużej niż trzy lata, będą mogły zdobyć dotacje na usługi doradcze, szkoleniowe i mentorskie. Unijne wsparcie oferuje poddziałanie 1.3.2 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego („Firmy w początkowej fazie rozwoju”). Do podziału między wnioskodawców jest blisko 850 tys. zł. Granty sfinansują usługi doradcze, których celem jest wypracowanie modelu biznesowego, stworzenie programu urynkowienia produktu, w tym analizy opłacalności przedsięwzięcia. Premiowane będą projekty, które wpisują się w obszar inteligentnych specjalizacji dla województwa warmińsko-mazurskiego. Realizacja inwestycji musi zakończyć się najpóźniej po trzech miesiącach od dnia podpisania umowy o dofinansowanie. Warto podkreślić, że firmy MSP mogą liczyć na finansowe wsparcie do 50 proc. wydatków kwalifikowanych projektu. Więcej informacji: www.rpo.warmia.mazury.pl

WAŻNA DATA

29.09 Od tego dnia będzie można składać wnioski o dotacje z poddziałania 1.3.2 RPO WWM. Nabór zakończy się 10 października.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu