Granty na start

DZ
opublikowano: 17-05-2017, 22:00

1 czerwca w Olsztynie odbędzie się szkolenie dla osób, które chcą starać się o unijne wsparcie na uruchomienie własnego biznesu.

Eksperci opowiedzą o zasadach naborów z dotacjami na założenie działalności gospodarczej. Wyjaśnią, jakie kryteria konkursowe muszą spełnić przyszli przedsiębiorcy, oraz pomogą im w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie. Specjaliści przedstawią możliwości finansowania projektów zarówno z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego, jak i z krajowych programów operacyjnych. Opowiedzą ponadto o mikropożyczkach na założenie firmy, które oferuje Warmińsko- -Mazurski Fundusz na Start. Organizatorem wydarzenia jest Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (GPIFE) w Olsztynie. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja. Miejsce wydarzenia zostanie podane w późniejszym terminie. Więcej informacji: www.funduszeeuropejskie.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu