Green Caffè Nero w Ethosie

Paweł Berłowski
opublikowano: 19-02-2018, 22:00

Na przełomie kwietnia i maja 2018 r. w budynku Ethos na placu Trzech Krzyży w Warszawie otwarta zostanie kawiarnia Green Caffè Nero Gold.

Będzie to flagowa placówka tej sieci. Powstanie na 224 mkw., na których nie zabraknie charakterystycznego dla Green Caffè Nero baru wykonanego przez artystę stolarza i metalowych zdobień wykutych przez kowali z warszawskiej Pragi. Goście będą mogli odpocząć na oryginalnych i odrestaurowanychkrzesłach wyszukanych na aukcjach, pchlich targach i w sklepach całej Europy. Dzięki 8-metrowym szklanym witrynom Ethosa goście Green Caffè Nero Gold będą mogli zrelaksować się lub odbyć biznesowe spotkanie z widokiem na plac Trzech Krzyży.

Ethos jest własnością Kulczyk Silverstein Properties. Budynek oferuje 17 tys. mkw. powierzchni biurowej i handlowej. Ponad 5 tys. mkw. przeznaczonych jest na butiki i sklepy i ekskluzywnych marek, w tym nieobecnych dotąd w Polsce.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Green Caffè Nero w Ethosie