... i deweloper zmięknie...

DI, Rz
opublikowano: 14-12-2009, 14:22

Klkadziesięcioprocentowa zniżka na nieruchomość? To jest możliwe. Trzeba tylko zebrać grupę i razem targować się z deweloperem - mówi Kamil Bargiel, pomysłowy student z SGH.

Pomysłodawcami grupowego kupowania mieszkań. o którym pisze Rzeczpospolita, jest trzech znajomych – lekarz Michał Mierzejewski oraz dwóch studentów SGH: Kamil Bargiel i Aleksander Mokrecki, zajmujący się projektowaniem stron internetowych.

– To Michał zauważył, że fundusze inwestycyjne i klienci kupujący naraz wiele mieszkań dostają od deweloperów znacznie lepsze warunki niż osoby indywidualne – opowiada Aleksander Mokrecki.

Zobacz więcej

Kamil Bargiel

Grupowe zakupy mieszkań są znane od lat na Zachodzie. Wiadomo bowiem, że hurtowe zakupy są tańsze. Trójka przyjaciół postanowiła więc uruchomić platformę internetową, na której osoby zainteresowane kupnem mieszkania w danej inwestycji mogą się kontaktować i tworzyć grupy. I tak powstał portal Grupadom.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI, Rz

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / ... i deweloper zmięknie...