Idea Bank kusi „dotacją”

opublikowano: 28-05-2013, 00:00

Idea Bank ma kolejną przynętę na przedsiębiorców.

Tym razem oferuje 1000 zł w ramach promocji „Konto z dotacją”. Pieniądze można jednak wykorzystać wyłącznie na wypróbowanie produktów: faktoringu, kredytu obrotowego albo księgowości.

Dotacja może pokryć koszt prowizji od przyznania limitu faktoringowego, koszt prowizji od przyznania kredytu obrotowego albo opłaty za abonament księgowy. Pozostałe opłaty związane z wymienionymi produktami przedsiębiorca musi pokryć z własnej kieszeni. Warunkiem otrzymania dotacji jest założenie konta w Idea Banku. Następnie w ciągu miesiąca od otwarcia konta trzeba zawrzeć umowę o świadczenie wybranych przez siebie usług.

Dotacja wypłacana jest na podstawie przedstawionych faktur (w przypadku faktoringu i usług księgowych) lub umowy kredytowej. Przedsiębiorca może wykorzystać dotację w ciągu 12 miesięcy od momentu założenia rachunku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane