Idea Bank kusi klientów tabletami

opublikowano: 17-10-2012, 00:00

Samsung Galaxy Tab w zamian za księgowość w Banku

Idea Bank oferuje swoim klientom tablet Samsung GALAXY Tab 2 7.0. w prezencie. Warunkiem jest otwarcie rachunku w Idea Banku oraz wykupienie usługi księgowej w Tax Care na okres co najmniej 24 miesięcy.

Korzystanie z rachunku jest bezpłatne, jeśli wpływy wynoszą co najmniej 1500 zł miesięcznie, a właściciel konta wykona transakcje kartą na kwotę przynajmniej 500 zł miesięcznie. Koszt usługi księgowej zależy od liczby dostarczanych faktur, w ramach omawianej promocji nie może jednak wynieść mniej niż 189 zł netto. Dlaczego tablet?

— To dziś synonim nowoczesności, a dla wielu przedsiębiorców jest podstawowym narzędziem pracy. Dla naszych klientów to dodatkowo narzędzie umożliwiające zarządzanie finansami firmy. Pozwala na to elektroniczna księga przychodów i rozchodów zintegrowana z rachunkiem bankowym — mówi Edyta Wilczek, dyrektor marketingu w Idea Banku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Idea Bank kusi klientów tabletami