Nowa taryfa Premium w sieci Centertela, dostępna od 10 maja, jest kierowana do klientów indywidualnych z najwyższej półki.
W zarządzanej przez PTK Centertel sieci Idea od 10 maja będzie dostępny nowy abonamentowy plan taryfowy nazwany Premium.
— Taryfa Premium to oferta skierowana do klienta indywidualnego z najwyższej półki, który oczekuje wyjątkowego produktu, wysokiej jakości świadczonych usług oraz wyjątkowych przywilejów i jest gotów za nie zapłacić — zaznacza Iwona Kossmann, dyrektor pionu marketingu PTK Centertel, operatora sieci Idea.
Pół tysiąca
Nowy plan taryfowy będzie dostępny zarówno dla nowych abonentów Idei, jak i dla dotychczasowych użytkowników sieci. Warunkiem korzystania z taryfy Premium jest podpisanie umowy lojalnościowej na okres 24 miesięcy. Za to aktywacja jest darmowa. Abonament miesięczny ustalono na 350 zł netto (427 zł z VAT). Za tę cenę użytkownik dostanie 500 minut wliczonych w abonament. Może wymienić je na SMS-y w stosunku 1:4, czyli na 2000 wiadomości tekstowych.
— Opłata za minutę połączenia w sieci Idea i do sieci stacjonarnych, poza pakietem minut z abonamentu, to 50 groszy netto — 0,61 zł z VAT. Do pozostałych operatorów, po wykorzystaniu pakietu minut, zadzwonimy po 0,75 zł netto, czyli 0,915 zł z VAT — informuje Iwona Kossmann.
Trochę dodane
Abonent nowej taryfy może liczyć na pakiet usług dodanych, które są włączane automatycznie w momencie aktywacji i są dostępne za darmo — bez opłaty aktywacyjnej i abonamentowej przez okres obowiązywania umowy. W puli usług znalazły się: mBox VIP, MMS 25, Sekunda Pro, Nieskończony Kapitał Minut, Maniak GPRS, Poczta Głosowa Gold, Złoty Numer lub Numer na Życzenie oraz roaming.
— Abonenci Premium będą korzystać z numeru do Biura Obsługi Klientów na wyjątkowych warunkach. Mają być rozpoznani przez IVR jako grupa specjalna — taki abonent nie będzie czekał na połączenie z konsultantem — twierdzi Iwona Kossmann.
Taryfa Premium jest wyposażona w ofertę — Bezpieczny Telefon — w przypadku kradzieży telefonu abonent otrzyma nowy, tej samej klasy, wraz z drugą kartą SIM, za 2 zł netto. Nie został jeszcze ostatecznie ustalony czas pomiędzy dopuszczalnymi kradzieżami telefonów. Według przedstawicieli operatora, zakup nowego aparatu nie będzie możliwy częściej niż co 3 do 6 miesięcy i będzie wiązał się z przedłużaniem umowy lojalnościowej.
