Ile kosztuje miłość

opublikowano: 14-02-2020, 06:00

O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbuj zdefiniować kształt gruszki.

Tak o miłości powiedział Jaskier z sagi Andrzeja Sapkowskiego o Wiedźminie. Ten cytat umieściliśmy z mężem kilkanaście lat temu na zaproszeniu ślubnym. Ponieważ na 100 zawieranych małżeństw przypadają w Polsce 33 rozwody, uznałam się w związku ze stażem za ekspertkę i przy okazji Walentynek postanowiłam zaserwować wam w pigułce wiedzę o tym, ile kosztuje miłość. Ile wydają zakochani, m.in. na prezenty na 14 lutego? Ile trzeba zapłacić za wesele i co zrobić, żeby było wyjątkowe oraz gdzie pojechać w podróż poślubną? Jak zadbać o związek i ile kosztuje za rozwód? Moimi rozmówcami są: Piotr Kaptór z serwisu Prezentmarzeń, Izabela Janachowska, ekspertka ślubna, która stworzyła spółkę Wedding Dream, Jarosław Kałucki z Travelplanet, Maciej Opalski, prawnik wyspecjalizowany w rozwodach i Paulina Mikołajczyk, psycholog z Centrum Medycznego Damiana, która swoim pacjentom ordynuje Walentynki przez cały rok. Przy okazji rozmów dowiedziałam się też, jaki był najgorszy ślub według Izabeli Janachowskiej, o pokojach fantazji i o intercyzie precyzującej życie intymne pary. Zainteresowani? To zapraszam w podróż do świata miłości.

Wszystkie odcinki Pulsu Biznesu do słuchania znajdziecie na stronie pb.pl/dosluchania i w aplikacjach podcastowych - Spotify, Apple Podcasts, Podcast Addict i Lecton.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Małgorzata Grzegorczyk

Polecane