InCredibles ze wsparciem IBM

opublikowano: 05-09-2017, 22:00

IBM rozpocznie współpracę z InCredibles, programem zainicjowanym przez Sebastiana Kulczyka.

 Pilotażowa edycja projektu dedykowanego polskim start-upom jest już wspierana przez Campus Warsaw Fundację Startup Poland. Pilotażowa edycja ruszyła w maju 2017 r. Warunkami uczestnictwa były doświadczenie w przynajmniej jednym akceleratorze, ukończona faza MVP lub dotarcie do etapu „user and revenue traction”, a także posiadanie prototypu nowego produktu czy usługi. 22 września 2017 r. spośród 426 spółek, które zgłosiły się do programu, jurorzy wybiorą pięć start-upów, które wezmą udział w akceleracji. Teraz do programu dołącza również IBM. Jeden ze światowych liderów IT zdecydował się rozpocząć współpracę z programem Sebastiana Kulczyka i zapewnić pięciu zwycięskim firmom m.in. dostęp do mentorów, którzy mają wskazać najlepsze rozwiązania w zakresie budowy kanałów sprzedaży, komercjalizacji czy dostępnych technologii. Udział w programie pozwala start-upom dotrzeć z produktem czy usługą do firm na świecie, przede wszystkim na rynku B2B i B2B2C.

Sebastian Kulczyk
Zobacz więcej

Sebastian Kulczyk Fot. Marek Wiśniewski

426 Tyle spółek zgłosiło się do tegorocznej, pilotażowej edycji InCredibles.

5 Dla tylu firm, które zakwalifikują się do programu, IBM da wsparcie w postaci udziału w IBM Global Enterpreneur Program.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Patrycja Łuszczyk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy